KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757196

nr 1275 7196

Oidentifierad konstnär. Komposition. Ej signerad. Olja på pannå, 60x50 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:49:16

10/9 18:51:23 1      100 kr
16/9 18:38:43 2      Vinnande bud